Girlicious!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Girlicious!

H Girlicious σελίδα μας για girlicious κορίτσια!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 My story!!

Πήγαινε κάτω 
+2
Anna Maria
ninaki13
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ninaki13

ninaki13


Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ηλικία : 30
Location : Athina-Petroupoli
Registration date : 11/08/2007

My story!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: My story!!   My story!! Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2007 11:16 pm

Αυτη η ιστορια ειναι αληθινη..αλλα λιγο παλια!θα ξεκινησω και αν θελετε συνεχιζω...

1ο μερος..

Εγω(Κατερινα) οταν ημουν μικρη (6 ετων) ειχα μια φιλη,την λεγαν Σουζανα..Μετακομισε ομως και χαθηκαμε..περασαν τα χρονια και δεν την εβλεπα..οταν εγινα 12 ετων (το 2005)ξαναβρεθηκα με την Σουζανα.Εμενε κοντα στο σπιτι μου αλλα πηγαινε σε αλλο σχολειο.Βρεθηκαμε ξανα και γιναμε κολλητες!Οταν συναντηθηκαμε μου ειπε για ενα αγορι που της αρεσει.Τον λενε Βαγγελη.Μου ελεγε οτι ειναι κουκλος.Με την Σουζανα εχουν την ιδια ηλικια.εγω ειμαι 1 χρονο μεγαλυτερη.Με ειχε πρηξει γιατι ο βαγγελης εδειχνε να ενδιαφερετε για εκεινη..εγω χαιρομουν..Μου προτεινε να γνωρισω το μελλοντικο της αγορι(εκανε πολλα τετοια ονειρα δυστηχως...)Περασε μια βδομαδα και μου ειπε οτι εχει κανονισει να βρεθουμε εγω,η σουζανα,ο βαγγελης και ο κολλητος του ο Αλεκος.Η μερα της συναντησης μου με τον Βαγγελη εφτασε...Μολις τον ειδα εμεινα..ηταν οντως θεος!!τον ερωτευτηκα αμεσως..αλλα δεν ειπα τιποτα στην σουζανα γιατι μπορει να χαλαγε η φιλια μας..Βγαιναμε μαζι καθε μερα(εγω εγω,η σουζανα,ο βαγγελης και ο κολλητος του ο Αλεκος).Ο Βαγγελης εδειχνε να του αρεσω..ηξερε οτι η σουζανα τον γουσταρε..να σημειωσω οτι πριν με γνωρισει ο βαγγελης ειχε πει στην σουζανα οτι μπορει να της τα ζηταγε..αλλα δυστηχως αναμεσα σε μενα και στον βαγγελη κατι διαφορετικο υπηχε..λεγαμε ο ενας στον αλλον αλλα και στους γυρω μας οτι ειμαστε κολλητοι αλλα εγω ηξερα οτι ειμαι ερωτευμενη μαζι του..ο πρωτος μου ερωτας!αλλα δεν εκανα τιποτα γιατι ηταν στην μεση η σουζανα..Αποφασισα να μην του πω οτι ειμαι ερωτευμενη μαζι του ωσπου μια μερα ειχαμε κανονισει να βγουμε(οπως παντα οι 4 μας).εγω ειχα ετοιμαστει πιο νωρις και πηγα στο μερος οπου θα συναντιομασταν λιγο νωριτερα..τι το θελα!εκει ηταν ο βαγγελης και ηρθε και αυτος πιο νωρις..ειμασταν μονοι μας:
Βαγγελης:να σου πω κατι?
εγω:ναι βρε πες μου!
Βαγγελης:ξερω οτι ειστε φιλες με την σουζανα αλλα δεν μπορω.......

τελος 1ου μερους

σας αρεσε?ειναι λιγο περιπλοκο και που να δειτε την συνεχεια..παντως αν σας αρεσε θα το συνεχισω αλλα σε μια βδομαδα περιπου γιατι παω διακοπες αυριο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna Maria
Admin
Anna Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ηλικία : 28
Location : Στην αγκαλιά του Χάρου
Registration date : 10/08/2007

My story!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My story!!   My story!! Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2007 12:56 pm

Συνέχισε καλή μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thegirlywebpage.allgoo.us
m@r@k1

m@r@k1


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ηλικία : 30
Registration date : 11/08/2007

My story!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My story!!   My story!! Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2007 2:32 pm

synexeise :heart:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olgaki

olgaki


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 31
Location : katerini
Registration date : 13/08/2007

My story!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My story!!   My story!! Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2007 2:45 pm

go on...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rabbit_joanna

rabbit_joanna


Αριθμός μηνυμάτων : 85
Registration date : 11/08/2007

My story!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My story!!   My story!! Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2007 4:27 pm

sinexise!!!(afou giriseis!!!) Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
izabella_radcliffe

izabella_radcliffe


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ηλικία : 33
Location : στα συννεφα......
Registration date : 14/08/2007

My story!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My story!!   My story!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 14, 2007 3:22 pm

KALE STO KALYTERO SHMEIO MAS EKOPSES.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://danradcliffegreece.high-forums.com
rabbit_joanna

rabbit_joanna


Αριθμός μηνυμάτων : 85
Registration date : 11/08/2007

My story!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My story!!   My story!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 14, 2007 4:20 pm

akrivws!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
My story!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Girlicious! :: Diaries-
Μετάβαση σε: