Girlicious!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Girlicious!

H Girlicious σελίδα μας για girlicious κορίτσια!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου

Πήγαινε κάτω 
+3
rabbit_joanna
Anna Maria
Katerina108
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Katerina108

Katerina108


Αριθμός μηνυμάτων : 144
Ηλικία : 31
Location : Αθήνα
Registration date : 11/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΤετ Αυγ 15, 2007 10:01 am

Η ιστορία είναι ψεύτικη αλλα πραγματικά καλή για εμένα...!

Πάντοτε με θεωρούσανε χαζή επιδεί φορούσα γυαλία,σιδεράκια και είμουν μαθήτρια του 20!
Κανένα αγόρι δεν γύρισε να με κοιτάξει αλλα μόνο με κοροϊδευε...έκλεγα μόλις πήγαινα σπίτι αλλα δεν ήθελα να χαλάσω τους βαθμούς μου για κάποια αγοράκια που το παίζανε όμορφοι!
Είμουν κάπως πιο σκληρή με τα αγόρια...πάντοτε...η γνώμη μου για αυτούς ήταν η χειρότερη επιδεί θεωρούν οτι τα κορίτσια που φορούν γυαλία και σιδεράκια είναι χαζά αλλα κάνουν λάθος!!!!
Φέτος θα πάω Δευτέρα γυμνασιού θα δώ τις κολλητές μου -και αυτές μαθήτριες του 20 και πιο όμορφες-.
Όλα αυτά τα σκεφτόμουνα στον δρόμο που πηγαίναμε για να αγοράσω πράγματα για το σχολείο!
Η μητέρα μου έφυγε μόλις με άφησε στο μαγαζί και εγώ έμεινα μόνη μου να ψάχνω...βρήκα τσάντα,κασετίνα,τετράδια,μολίβια και όταν κοίταξα μπροστά μου ήταν ενάς θεός...Πρώτη φορά νιώθω έτσι για ένα αγόρι...δεν σκεφτόμουν τίποτα αλλα μόνο εκείνον!!!

Τι θα γινόταν στην συνέχεια???? Η κοπέλα θα του μιλούσε ή θα έφευγε??
Το αγόρι -ο Θεός- θα την πρόσεχε ή όχι? Το ατόμο αυτό θα παίξει σημαντικό ρόλο στην ζωή της Νάταλι -έτσι λέγεται το κορίτσι-...αλλα σε τι πράγμα???
Θα τα μάθεται στην συνέχεια ΟΛΑ αυτα!!!!

Να συνεχίσω ή οχι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rebelde1way.tk
Anna Maria
Admin
Anna Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ηλικία : 28
Location : Στην αγκαλιά του Χάρου
Registration date : 10/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΤετ Αυγ 15, 2007 10:11 am

Συνέχισε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thegirlywebpage.allgoo.us
Katerina108

Katerina108


Αριθμός μηνυμάτων : 144
Ηλικία : 31
Location : Αθήνα
Registration date : 11/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΤετ Αυγ 15, 2007 10:30 am

ok!!!!
Pos sou fanike?????

Να η συνέχεια:

Προχώρησα 2-3 βηματάκια μπροστά...δεν σκεφτόμουν τίποτα...σαν να είχα υπνοτιστεί απο αυτό το αγόρι...αλλα ξαφνικά κατάλαβα ότι ποτέ δεν θα μάθω καν το ονομά του και ότι δεν θα με προσέξει καν...!!!!!
Έτσι με στεναχώρια έφυγα και όπως εγώ σκεφτόμουνα...χτύπισα με κάποιον...μόλις είδα ποίος είναι τα πράγματα που κρατούσα στο χέρι μου έφυγαν όλα κάτω...δεν ήξερα τι να κάνω είχα μείνει άφωνη..ηταν αυτός,τον είδα απο κοντά και είχε μια γλυκεία φωνή...
-Συγνώμμη...περίμενε να μαζεψω τα πραγματά σου...!
-Όχι όχι δεν χρειάζεται εγώ συγνώμμη...σκεφτόμουνα διάφορα και δεν έβλεπα μπροστά μου!Είμαι ηλίθι..
-Μην ξαναπείς τέτοιο πράγμα...κανείς δεν είναι ηλίθιος!όλοι μερικές φορές σκεφτόμαστε και δεν βλέπουμε μπροστά μας!!Και εγώ το έχω πάθει...
-Αλήθεια???Πως?Εεεε σορρυ που ρωτάω κιόλας...παραφέρθηκα!!
-Όχι βρε δεν παραφέρθηκες...είσαι μια γλύκα και φυσικά θέλω να μιλήσουμε!Πάμε για καφέ?
'Εμεινα άφωνη...εγω η Νάταλι αυτή που δεν υπήρχε για τα άλλα αγόρια αυτός ο θεός με είπε γλύκα και μου ζήτησε να πάμε για καφέ...χάθηκα απο την γη...έμεινα άφωνη
-Έεεε είσαι εδω????Μου ειπε
και ξαφνικα τον είδα και του είπα
-Δεν ξέρω...αλήθεια!Μπορεί ναι μπορεί όχι...ή μαλλόν ναι!!Πάμε για καφέ!
Έτσι μαζέψαμε μαζί τα πράγματα και σε κάποια φάση είμασταν τόσο κόντα που θα πηγαίναμε να φιληθούμε...με κοιτούσε με τα γλυκά γαλανά ματάκια του αλλα...!

Τι θα γίνει στην συνέχεια??Θα φιληθούν???Θα τα φτιαξουν??Θα μείνουν φίλοι???

Για πές τε πως σας φάνηκε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rebelde1way.tk
Anna Maria
Admin
Anna Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ηλικία : 28
Location : Στην αγκαλιά του Χάρου
Registration date : 10/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΤετ Αυγ 15, 2007 10:34 am

Είναι υπέροχο! Συνέχισε!! cheers cheers Pray
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thegirlywebpage.allgoo.us
Katerina108

Katerina108


Αριθμός μηνυμάτων : 144
Ηλικία : 31
Location : Αθήνα
Registration date : 11/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΤετ Αυγ 15, 2007 10:37 am

Thxxx sinexizooo se ligo!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rebelde1way.tk
rabbit_joanna

rabbit_joanna


Αριθμός μηνυμάτων : 85
Registration date : 11/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΤετ Αυγ 15, 2007 12:04 pm

teleia einai na tin sinexiseis! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
izabella_radcliffe

izabella_radcliffe


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ηλικία : 33
Location : στα συννεφα......
Registration date : 14/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΤετ Αυγ 15, 2007 12:59 pm

teleia katerina kai genika oles oi istories sas einai foberes.synexiste... bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://danradcliffegreece.high-forums.com
Katerina108

Katerina108


Αριθμός μηνυμάτων : 144
Ηλικία : 31
Location : Αθήνα
Registration date : 11/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΤετ Αυγ 15, 2007 2:21 pm

Ευχαριστώ παιδία!!! Very Happy Very Happy

Η Νάταλι δεν ήξερε τι να κάνει...να φύγει ή να μείνει...το αγόρι όλο και πλεισιάζε κοντά της...η Νάταλι δεν είχε φιλίσει ποτέ κανένα αγόρι και για αυτό ντρέπεται...!!!
Η καρδία της χτυπάει τόσο δυνατά που νομίζεις οτι θα σπάσει...!!!
Τελικά φτάσανε στο σημείο που το στομα της και το στομα του ήταν κοντα...το στομα του ακουμπισε στα χειλη της αλλα η Ναταλι...εκανε πισω...πηρε τα πραγματα της, σηκωθηκε και εφυγε!!!
Το αγορι εμεινε εκει...δεν ηξερε τι να πει!!
Σηκωθηκε, ετρεξε και την βρηκε!!
-Περιμενε...μην φυγεις!Ηταν κακο αυτο που εκανα?
-Βραδιαζει πρεπει να φυγω...!
-Οχι πριν μου απαντησεις!
-Τι θες? Θες να γινω ρεζιλι σε ολους που δεν ξερω να φιλαω?Η μαλλον που θα φιλησω καποιον που δεν ξερω καν το ονομα του!!!
-Σωστα λες αλλα...τοσο πολλυ σε πειραξε?
-Οπως φενεται!!
-Τοτε για να ζητησω συγνωμμη παμε να πιουμε καφε οκ?
-Δεν μπορω...βραδιαζει!
-Ειναι 5 δεν βραδιαζει ακομα...μερα μεσημερι ειναι!!!
Παμε?
-Με εκανες να γελασω...παμε αντε!!!
Μιλήσανε...φάγανε...ήπιανε...γελάσανε!
Η Νάταλι πέρασε τόσο καλά που λέγανε οτι στην τάξη θα είναι κολλητή!!
Ναι αλήθεια είναι...ο Γιώργος είναι ίδια τάξη με την Νάταλι!!
Η Νάταλι ένιωθε διαφορετικά για αυτον ετσι οπως δεν ειχε νιωσει ποτε!

Τι θα γίνει αυρίο στο σχολείο?? Θα την φιλήσει? Θα μείνουν φίλοι?
Μέχρι τωρα ειναι φίλοι αλλα στην συνέχεια........θα το δείτε!!!
Σας άρεσε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rebelde1way.tk
Camila16

Camila16


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Registration date : 11/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΤετ Αυγ 15, 2007 2:43 pm

TELEIOOOOOO!
SINEXISEEEEEEEEEEEEEEEEE Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Katerina108

Katerina108


Αριθμός μηνυμάτων : 144
Ηλικία : 31
Location : Αθήνα
Registration date : 11/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΤετ Αυγ 15, 2007 2:44 pm

Ευχαριστωωω Very Happy drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rebelde1way.tk
Katerina108

Katerina108


Αριθμός μηνυμάτων : 144
Ηλικία : 31
Location : Αθήνα
Registration date : 11/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΠεμ Αυγ 16, 2007 7:44 am

Όλο το βράδυ τον σκεφτόταν και αυτός το ίδιο!!!
Ξημέρωσε μια καινούρια σχολεική ημέρσ!
Όλα τα παιδία ήταν στην αυλή...Η Νάταλι περίμενε να έρθει ο Γιώργος να της μιλήσει και έτσι έγινε...της ζήτησε να πάνε allou fan park...αλλα...όταν άκουσε τα αλλα παιδία να γελάνε μαζί της τους 'εβρισε,τους χτύπισε, πάλι καλα που δεν ήρθε κανενάς διευθηντης δηλαδη...η Ναταλι ειχε ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια...Λετε να την ερωτευτηκε? Λετε να το παιζει ερωτευμένος???
Τελικά μπήκανε στις τάξεις και αρχήσανε τα μαθήματα...πρώτη ώρα Ιστορία...Η Νάταλι για πρώτη φορά δεν είχε διαβάσει και μόνο κοιτούσε τον Γιώργο...Ο Γιώργος δεν την κοιτούσε επιδεί κατάλαβε οτι κάτι συμβαίνει!!
Η ώρα πέρασε γρήγορα...χτύπισε το κουδούνι για να πάνε για διάλειμμα...!
-Νάταλι έρχεσαι λίγο?
-Ναι,τι έγινε?
-Γιατι με κοιτούσες στην τάξη?
-Εεε, επιδεί κάτι σκεφτόμουν για αυτό
-Οκ αλλα να ξέρεις οτι μεταξη μας.......

Τέλος!!!
Θέλετε συνέχεια ή οχι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rebelde1way.tk
aggelina

aggelina


Αριθμός μηνυμάτων : 68
Ηλικία : 31
Registration date : 14/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΠεμ Αυγ 16, 2007 10:13 am

KAI VEVAIA SYNEXISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://glittergirl1992.hi5.com
avrillavigne

avrillavigne


Αριθμός μηνυμάτων : 187
Location : a8hna
Registration date : 11/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΠεμ Αυγ 16, 2007 12:07 pm

nai! m aresei! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.asproula.blogspot.com
rabbit_joanna

rabbit_joanna


Αριθμός μηνυμάτων : 85
Registration date : 11/08/2007

Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου   Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου Icon_minitimeΠεμ Αυγ 16, 2007 3:32 pm

nai poli wraia! sinexise cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Όταν γνώρισα το αγόρι των ονειρων μου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Girlicious! :: Diaries-
Μετάβαση σε: