Girlicious!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Girlicious!

H Girlicious σελίδα μας για girlicious κορίτσια!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna Maria
Admin
Anna Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ηλικία : 28
Location : Στην αγκαλιά του Χάρου
Registration date : 10/08/2007

Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!   Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2007 12:21 pm

Δεν ξέρω τι λένε οι πασοκτζήδες και άλλοι. Και δε με ενδιαφέρει, γιατί τη γνώμη τους τη σέβομαι. Εγώ λέω ότι τις φωτιές τις βάζουν πορωμένοι πασοκτζήδες ή ακόμη και το ίδιο το Πασόκ, για τον ίδιο λόγο:


Για να βγει σκάρτη η Νέα Δημοκρατία.

Για πείτε εσείς τη γνώμη σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thegirlywebpage.allgoo.us
Anna Maria
Admin
Anna Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ηλικία : 28
Location : Στην αγκαλιά του Χάρου
Registration date : 10/08/2007

Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!   Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2007 12:57 pm

Να ξαναπώ ότι εδώ απλώς λέμε τη γνώμη μας και εγώ δε θέλω να θίξω τα μέλη που είναι με το Πασόκ, και δε θέλω ούτε καυγάδες. Αν γίνει καυγάς θα σας κοκκινίσω το κωλαράκι! Bad! Hitting ass
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thegirlywebpage.allgoo.us
lily!!

lily!!


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 28/08/2007

Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!   Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2007 12:58 pm

Γεια!!!!! Ήρθα κι εγώ!! Η δικιά μου γνώμη είναι ότι επειδή η ΝΔ δεν μπόρεσε να αντιμετωπίσει τις φωτιές και ήταν άθλια σαν κυβέρνηση τώρα προσπαθεί να τα μπαλώσει κατηγορώντας το ΠΑΣΟΚ για <ασύμμετρες απειλές> και δεν ξέρω τι άλλο! <Ασύμμετρη> είνα η ανοησία τους όπως λέει και ο Παπανδρέου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna Maria
Admin
Anna Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ηλικία : 28
Location : Στην αγκαλιά του Χάρου
Registration date : 10/08/2007

Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!   Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2007 12:59 pm

Καλώς ήλθες lily!! sunny Αν θελήσεις βοήθεια σε κάτι πες μου.


Κανένας άλλος???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thegirlywebpage.allgoo.us
jo 12

jo 12


Αριθμός μηνυμάτων : 78
Ηλικία : 29
Location : στην καμμενη ελλαδα
Registration date : 27/08/2007

Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!   Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2007 12:59 pm

Very very lol
ωραιο αυτο ε?~> Hitting ass Hitting ass Wall Very very lol
φοβερο..


παντως εγω ειμαι ΚΚΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna Maria
Admin
Anna Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ηλικία : 28
Location : Στην αγκαλιά του Χάρου
Registration date : 10/08/2007

Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!   Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2007 1:00 pm

jo 12 έγραψε:
παντως εγω ειμαι ΚΚΕ


Την καλύτερη δουλειά κάνεις. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thegirlywebpage.allgoo.us
rabbit_joanna

rabbit_joanna


Αριθμός μηνυμάτων : 85
Registration date : 11/08/2007

Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!   Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2007 1:02 pm

egw pali pleon den xerw ???? oloi einai.... mallon leuko...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jo 12

jo 12


Αριθμός μηνυμάτων : 78
Ηλικία : 29
Location : στην καμμενη ελλαδα
Registration date : 27/08/2007

Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!   Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2007 1:02 pm

ΤΟ ΞΕΡΩ..
ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΑΦΑΝΑ!!!! afro Laughing lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lily!!

lily!!


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 28/08/2007

Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!   Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2007 1:03 pm

pig pig lol! Χιχι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna Maria
Admin
Anna Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ηλικία : 28
Location : Στην αγκαλιά του Χάρου
Registration date : 10/08/2007

Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!   Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2007 1:06 pm

rabbit_joanna έγραψε:
egw pali pleon den xerw ???? oloi einai.... mallon leuko...


Μην ξεχνάς ότι το λευκό πάει στο κόμμα με τις περισσότερες ψήφους!! Surprised

Όσο για σας κορίτσια, (τζο και lily ) που το κάνατε το τόπικ ερμαίο των υπέροχων emoticon, θα φάτε ένα ban! Πλακίτσα!! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thegirlywebpage.allgoo.us
Eleni

Eleni


Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ηλικία : 31
Registration date : 28/08/2007

Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!   Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2007 10:19 pm

Λυπάμαι πολύ για ότι συμβαίνει στην Ελλάδα.Πιστεύω ότι αυτοί που το κάνανε μόνο έλληνες δεν πρέπει να λέγονται,λυπάμαι για την κατάντια τους αλλά πιστεύω ότι κάποτε θα πάθουν κάτι αντίστοιχο.Λυπάμαι για αυτούς που χάθηκαν για τις οικογένειες τους που έχασαν εκτός απο τα αγαπημένα τους άτομα και τις περιουσίες τους.Λυπάμαι για την καταστροφή του περιβάλλοντος γιατί για να ξαναφτιαχτούν δάση χρειάζονται εκατοντάδες χρόνια αλλά αυτό είναι κάτι που δεν με απασχολεί γιατί εκεί που θα μπορούσαμε να φυτέψουμε χασίς μέσα στην γλάστρα του μπαλκονιού μας μας δίνετε η ευκαρία στον κάθε ένα μας να φυτέψουνε απο ένα δένδρύλιο σε κάθε καμένη περιοχή οπότε θα κάνουμε πράξη αυτό που ο Κύριος Παπανδρέου μας έχει συμβουλέψει.Και που ξέρετε μπορεί να κάνουμε και εξαγωγή.Ευχαριστούμε πολύ τον κύριο Παπανδρέου που μας παραχώρησε τόσες πολλές εκτάσεις.Αυτή είναι η ταπεινή μου γνώμη! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna Maria
Admin
Anna Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ηλικία : 28
Location : Στην αγκαλιά του Χάρου
Registration date : 10/08/2007

Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!   Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση! Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2007 10:23 pm

Δεν έχεις κι άδικο, Ελένη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thegirlywebpage.allgoo.us
 
Ας το γυρίσουμε σε πολιτική συζήτηση!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Girlicious! :: Ελάτε για μπλα μπλα!-
Μετάβαση σε: